BIO kozmetika, pleťové bio oleje, telové oleje, výživové doplnky, kozmetické suroviny, vlasová kozmetika, bylinky, čaje...
                                             Neváhajte nás kontaktovať: zdraviezbylin@gmail.com

          AKCIA

          Pri objednávke nad 15euro Ceta - Masť Echinacea 20g ZDARMA

          Pri objednávke nad 50euro Mayam - Amla prášok 100g a doprava ZDARMA

Naposledy zobrazené

 

Zdravie z bylín eshop
BIO kozmetika, pleťové bio oleje, telové oleje, tinktúry, maste, sirupy, výživové doplnky, kozmetické suroviny, vlasová kozmetika, bylinky, čaje...
Neváhajte nás kontaktovať: zdraviezbylin@gmail.com

Vyberáme z blogu:

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nechtíkNechtík
pre krajšiu pokožku
a na choroby pečene
a žlčníka
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ulei Na tvár nepatria len krémy. pleťové oleje sú ideálne ...
Prečo vzniká akné, poznáte príčiny?
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt zeolitZeolit
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cellufight elmiplant Zatočím
s celulitídou!
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ulei Rastlinné pleťové oleje
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt galbenele Nechtík lekársky v krémoch, olejoch a tinktúrach

 

 


https://www.facebook.com/zdraviezbylin/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adams Neem / Nimbový olej BIO 50 ml

Cena 2.40
Pôvodná cena 4.00
Zľava 40.00 %
minimálna trvanlivosť: 24 mesiacov
Výrobca adams
Kód produktu 120
Dostupnosť vypredané

Neem / nimbový olej lisovaný za studena


Zloženie: olej Neem (Azadirachta Melia) 100% čistý.
Len na vonkajšie použitie!

Za studena lisovaný nimbový olej je 100% rastlinným olejom, ktorého antibakteriálne a liečivé vlastnosti sú prospešné hlavne pre problematickú a aknóznu pleť. Nimbový olej pôsobí antibakteriálne, udržuje pleť čistú a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.

Nimbový olej obsahuje azadirachtin, látku, ktorá je veľmi účinná proti mikróbom a tiež má insekticídne vlastnosti. Látky obsiahnuté v nimbe nielen že sa starajú o problematickú pokožku a chránia pred vznikom drobných zápalov, ale tiež slúžia ako prírodná dezinfekcia a insekticíd. Olej je výborným pomocníkom pre liečbu kožných mykóz, psoriázy i dermatitídy. Spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií a zároveň bráni ich opätovnému rozšíreniu. Olej zo semienok nimby lieči nielen kožné problémy, ale tiež posilňuje imunitu pokožky a chráni ju tak pred opätovným vznikom nedokonalostí či podráždenia.

Nimbový olej získava v posledných rokoch na popularite vďaka svojim účinkom na aknóznu pokožku. Hoci sa ľudia s pleťou postihnutou akné použitia olejov skôr bránia, pravdou je, že správne zvolený olej má naopak na pokožku prospešný vplyv. Olej z nimby obsahuje látku azadirachtin, ktorá je veľmi účinná a bráni množeniu mikroorganizmov, a tým aj tvorbe vyrážok.

Aknózna pokožka sa potýka s množstvom problémov, ktoré súvisia jednak s nadmernou produkciou kožného mazu a jednak s bakteriálnou infekciou. Nimbový olej je prirodzene protizápalový a účinkuje proti mikróbom spôsobujúcim tvorbu pupienkov. Zároveň normalizuje produkciu kožného mazu, bez toho, aby pokožku vysušoval, a bráni jeho hromadeniu v póroch pleti.

Nimbový olej však zároveň dodáva pokožke potrebnú výživu a dlhodobo ju zvláčňuje. Vďaka tomu pleť nemá tendenciu sa prehnane mastiť a je dokonale regulovaná. Nimbový olej, ale nie je vhodný len na pokožku s akné. Má významný vplyv na posilnenie imunity pokožky a pôsobí podporne aj v prípade ďalších kožných ochorení, ako je napríklad lupienka či mykóza.

Použitie: Pár kvapiek oleja aplikujte na čistú navlhčenú pokožku tváre či celého tela a ľahko rozotrite. Aplikujte najlepšie 2x denne. Olej je možné používať aj lokálne iba na problematické partie.


               
 
Všetky informácie zverejnené na týchto webových stránkach slúžia na informačné účely. Tieto informácie nemôžu nahradiť poradenstvo a diagnostiku lekárom alebo zdravotníkom.
 
Nemali by ste používať informácie na webe na diagnostiku choroby alebo nahradiť lieky a liečebné postupy predpísané oprávneným zdravotníckym personálom.
 
Ak máte, alebo si myslíte, že máte zdravotné problémy,  urýchlene kontaktujte svojho lekára.
 
Informácie a poradenstvo nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie akejkoľvek choroby.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód